Misija įmanoma – patarimai profams, kurie perka įrankius internetu

Skaitmeniniame amžiuje labai pasikeitė tiek paprastų, tiek profesionalų įpročiai perkant prekes arba net įrankius bei techniką darbui. Pirkimas elektroninėse parduotuvėse patogus, leidžia matyti platesnį asortimentą ir dažnai džiugina geresniais pasiūlymais bei mažesne kaina nei fizinės parduotuvės. Tačiau įrankių pirkimas internetu gali būti ir sudėtingas, ypač profesionalams, kurie turi itin didelius poreikius bei gilinasi į specifiką. Pateikiame keletą patarimų, kaip profai gali patogiau ir greičiau išsirinkti gerus įrankius internetu.

Pasiryžkite skirti pakankamai laiko

Prieš perkant labai svarbu neskubėti. Profesionalai tikrai gali įvertinti, koks svarbus yra geras įrankis ir kokia didelė jo teikiama nauda. Dėl to būtina negailėti laiko lyginimui ir apžvalgoms. Kelios, keliolika ar net keliasdešimt skirtų minučių atsipirks su kaupu, nes įrankis tarnaus, ko gero, bent kelis metus.

Visada galite atsiremti į apžvalgininkus blog‘uose, YouTube platformoje. Taip galėsite geriau suprasti įrankio veikimo ypatumus, ilgaamžiškumo potencialą ir bendrą kokybę.

Lyginkite kainas ir ypatumus

Vienas iš svarbiausių apsipirkimo internetu privalumų – galimybė lengvai palyginti kainas ir funkcijas. Dauguma elektroninių parduotuvių turi prekių lyginimo įrankius. Jais naudotis galite tam, kad surastumėte geriausius pasiūlymus ir tinkamiausius įrankius savo poreikiams. Prekių lyginimas leidžia per kelias akimirkas rasti informaciją apie tai, kuo pasižymi įranga, už ką mokate, kuo skiriasi prekės A ir prekės B specifikacijos ir ne tik.

Nepirkite iš bet kur

Kuo turėtų skirtis mėgėjo ir profo įrankių paieška internete? Profesionalas turėtų nesiblaškyti ir vertinti ryšį ar pasitikėjimą, kurį sukūrė su pardavėju. Kodėl tai svarbu? Ogi dėl to, kad internetinė prekyba yra labai ne vienoda. Daug pigius įrankius siūlančių mažmenininkų gabena juos iš Kinijos. Tada pristatymas trunka ilgai, nėra jokių garantijų, net gali nebūti galimybės pasinaudoti servisu ar aptarnavimu. Mokama mažiau, tačiau vos tik iškilus problemai gali reikėti seną įrankį keisti nauju, o tai – didelis galvos skausmas bei išlaidos.

Pirkdami internetu, būtinai pirkite iš patikimų mažmenininkų, kurių patirtis ir reputacija atitinka jūsų lūkesčius. Ieškokite parduotuvių su dideliu produktų pasirinkimu, saugiomis mokėjimo galimybėmis ir operatyviu klientų aptarnavimu. Tai padės jaustis užtikrintiems dėl kokybės ir apsaugos jus nuo galimų problemų.

Išsiaiškinkite siuntimo, apmokėjimo bei atsiėmimo sąlygas

Dar prieš patvirtindami apmokėjimą ir pateikdami užsakymą – atidžiai perskaitykite pristatymo ir grąžinimo taisykles. Nustatykite numatomą pristatymo laiką ir pristatymo išlaidas ir įsitikinkite, kad jums patogus grąžinimo procesas. Nors ES ir LR teisės aktai jus apsaugo nuo broko, svarbu, kad įrankį galėtumėte grąžinti, jeigu jis netikėtų dėl asmeninių priežasčių (pvz., nepatogus).

Galimybė pirkti išsimokėtinai – irgi svarbu. Ne visos parduotuvės ją siūlo, todėl tokia opcija vertinga ir gali praversti.

Gerą reputaciją turintys prekės ženklai – papildoma ramybė profesionalams

Profesionalams jau reikia galvoti ne tik apie skaičius ant popieriaus (galingumą, veikimo laiką, laido ilgį), bet ir apie savo darbo eigą. Pvz., vienas meistras mėgsta dirbti tik su Bosch, kitas – su Milwaukee, Makita ar DeWalt. Trečiam – galbūt visiškai nesvarbu, tačiau gerą reputaciją ir profesionalų įvertinimą šie ženklai pelnė dėl to, kad tikrai pasiūlo geriausią įmanomą kokybė.

Dirbdami su tokia įranga visada žinosite, kur kreiptis dėl serviso ar aptarnavimo, kur rasti instrukcijų ar patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti įrangą bei ne tik.

Aišku, jeigu gamintojo techniką perkate pirmąsyk, patikrinkite, kokią garantiją suteikia gamintojas ir pardavėjas. Tuo pačiu susipažinkite su galimomis remonto ir techninės priežiūros paslaugomis.

Įsigydami gerai žinomų ir pripažintų prekės ženklų įrankius galite labai pagerinti jų veikimą, ilgaamžiškumą ir bendrą kokybę. Tikėtina, kad patikimi prekių ženklai, kurių asortimente yra perforatoriai ar siaurapjūkliai, daugiau investuoja į kokybės užtikrinimą, kad padėtų dirbti našiai kasdien.

Gaukite maksimalią naudą su lojalumo programomis ir ypatingais pasiūlymais

Niekada pro akis nepraleiskite skyrelių „Akcija“, „Išpardavimas“ ar „Ypatingi pasiūlymai“.

Tai gali padėti sutaupyti nuo kelių iki keliasdešimt procentų, o tai būna didelės sumos.

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius ir sekite mėgstamus pardavėjus socialinėje medijoje, kad gautumėte naujausių pasiūlymų. Taip pat ir turinio kūrėjai YouTube ar per televiziją gali dalintis savo partnerių nuolaidų kodais. Prisijunkite ir prie lojalumo programų net dėl vieno pirkinio (jei tai daug nekainuoja).