Santykiai ir moterys: kokias klaidas jos dažniausiai daro?

Ne paslaptis, kad kiekviena moteris nori būti mylima ir tiesiog jaustis laiminga. Tačiau, kad būtų išpildytos šios dvi svarbios sąlygos, būtini ir kokybiški, džiugesį bei kitas geras emocijas nešantys santykiai. Belieka tik pridurti, kad ypač didelei daliai moterų visgi nepavyksta džiaugtis tokiais santykiais, kadangi jie išyra dėl tam tikrų klaidų. Žinoma, nebūna kaltos vien tik moterys ar vien tik vyrai – klaidas daro visi. Tačiau nesunku pastebėti, kad visgi tos klaidos skiriasi, priklausomai nuo lyties. Tad šį kartą tiesiog pasidomėkite, kokias klaidas daryti yra linkusios moterys.

Vengia internetinių pažinčių

Temą apie tai, kokias klaidas santykiuose dažnai daro moterys, pirmiausia reikėtų pradėti apskritai nuo to, kad didelė dalis silpnosios lyties atstovių kalba apie tai, kad apskritai negali užmegzti santykių, yra vienišos. Tačiau, jei tokia situacija jūsų netenkina, tuomet turėtumėte daryti viską, kad pasikeistų. Ir būtent čia yra daroma labai svarbi klaida – didelė dalis merginų bei moterų tikrai nepadaro visko, kad į jų gyvenimą ateitų joms skirtas žmogus. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad šiandien egzistuoja daugybė būdų, kaip susipažinti su priešingos lyties atstovais, tačiau merginos tikrai neišbando visko, kas yra įmanoma. Pavyzdžiui, jei pažiūrėtume, kas mielai renkasi internetines pažintis (pavyzdžiui, pažintys Danijoje, Lietuvoje, ar bet kurioje kitoje šalyje), tai pamatytume, kad vyrai šiuo klausimu yra gerokai aktyvesni. Ir tik gerokai mažesnė dalis dailiosios lyties atstovių renkasi internetines pažintis, o tai reiškia, kad jos tiesiog praranda daug galimybių surasti sau tinkamą žmogų. Taigi, jei norite turėti laimingus santykius, visų pirma, būkite tikros, kad padarėte viską, jog rastumėte sau brangų žmogų – neignoruokite internetinių pažinties erdvių.


Griežtas svajonių vyro paveikslas

Dar viena klaida, kuri dažnai moteriai trukdo užmegzti ilgalaikius bei laimingus santykius yra ta, kad dažna jų turi iš anksto susikūrusi labai griežtą svajonių vyro paveikslą. Prisirišama prie konkrečios akių ar plaukų spalvos, prie konkrečios profesijos, netgi iš anksto įvardijama, kokius pomėgius turėtų turėti jai skirtas žmogus. Tačiau, ar tikrai galite tikėtis, kad atsiras toks žmogus, kuris visu 100 procentų pateisins jūsų poreikių sąrašą? Nepamirškite, kad kiekvienas žmogus yra individuali asmenybė, turinti tik jai būdingą išvaizdą, charakterio ypatybes ar pomėgius. Todėl tiesiog žvelkite į sutiktą vyrą, kaip į unikalią visumą, o ne kaip į žmogų, kuris turėtų atitikti visus jūsų pageidavimus.
Dar viena klaida, kurią daro didelė dalis merginų bei moterų yra ta, kad jos tiesiog bando pritaikyti svetimų gyvenimų scenarijus savajam. Pavyzdžiui, išgirdusios iš draugių apie viliojimo triukus, skuba imtis jų ir pačios. Tačiau, reikėtų suprasti, kad jūs esate unikali asmenybė, ir tai, kas tiko jūsų draugei ar kolegei, nebūtinai tiks ir jums. Tad tiesiog ieškokite savojo kelio į sėkmę, įvertinusios savo silpnąsias bei stipriąsias puses.
Taigi, nesunku pastebėti, kad kiekviena moteris nori šiltų ir jaukių santykių, o nedarant tam tikrų klaidų, tikrai juos galima sukurti. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad naujos pažintis visada čia – šalia. Tad spauskite, jei jus domina pažintys Kopenhagoje ar kituose pasaulio miestuose.